Foto Foto
Foto
Beego Foto
Foto
Foto
Foto Foto
Foto
O mně

Pocházím z malého Slovenského městečka Námestovo. Zpěvu se věnuji od 6 let a již jako malá jsem byla exhibicionistka a pódium byl můj svět. :)

Reprezentovala jsem s mnoha úspěchy základní a později i střední školu, své město i okres na různých pěveckých soutěžích nebo veřejných akcích. Navštěvovala jsem lidovou školu umění a ve volném čase zpívala ještě v kostelním sboru. Od roku 1998 jsem sama začala učit sborové zpívání pro mladší ročníky.

Za hudbou jsem nakonec odjela do České republiky, aby jsem si mohla splnit svůj sen. Začínala jsem v jedné pražské bigbeatové kapele, kde jsem prošla rockovou školou. Mezitím jsem rozvíjela své schopnosti v rámci dalších hudebních projektů a tanečních aktivit. Pro vylepšení svého hlasového potenciálu jsem navštěvovala soukromé hodiny opery u p.profesorky Vavrečkové.

V roce 2004 jsem se zúčastnila Slovenské Superstar a v prvním ročníku Československé Superstar jsem se stala 15. nejúspěšnější Slovenkou v soutěži. Byla to hezká zkušenost. Sama jsem prošla několika hudebními žánry, protože mě baví objevovat a rozšiřovat svůj hudební obzor.

5let fungovaní jako frontmanka v úspěšné pražské kapele
“Dirty Blondes”, dvě vydané desky, odehráno téměř
400 rock´n´rolových koncertů, a festivalů v Čechách
i zahraničí (Německo, Švýcarsko, Francie...).
www.bandzone.cz/dirtyblondesOd začátku roku 2015 jsem na solové dráze. Převážně pracuji na své tvorbě, ale nebojím se ani exprerimentovat se songy od světových interpretů.Napsali o mně:
musicserver.cz
i-klik.cz

V současné době mám svobodné umělecké zaměstnání, vyučuji soukromě zpěv, aktívně zpívám, spolupracuji s řadou umělců v Čechách i v zahraničí na dalších hudebních produktech. Od roku 2013 pracuji pro výjimečný projekt New Life, v kterém jsme se zaměřili přímo na mladé lidí, kteří chtějí dosáhnout svého cíle, nevědí jak začít nebo hledají podporu od společnosti.
Více na www.new-life.cz

"Věřím, že všechno jde, když po tom člověk moc touží a jde si za tím."

© 2017 Singing is Fun - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.